Hakkımızda

Başkent Kazanım, Kazandırır

Neden Başkent Kazanım?

Çünkü biz Başkent Kazanım olarak “Hem Yaşam, Hem Sınav Başarısı” ilkesiyle yola çıkarken öğrenci, öğretmen ve aile ile bir eğitim seferberliği anlayışı içerisinde çalışmayı temel bir hedef olarak önümüze koyduk.

Velilerin ve öğrencilerin bir kurumu tercih ederken dikkate aldıkları en önemli kriterlerden biri düzendir. Bir kurumun düzenli ve sistematik bir biçimde sınavlara hazırlıyor olması, fiziki şartların istenilen düzeyde ve yeterlilikte olmasından başlayıp öğretim saatlerinde geçirdikleri zaman dilimi boyunca devam eder. Kurumun düzeni, bütün öğretmenlerin derslerini sınav müfredatına uygun olarak işlemeleri, veliler ile devamlı iletişimde olması, bütün sınav hazırlık aktivitelerinin zamanında, eksiksiz ve düzenli olması hâsılı bütün kurum sisteminin ahenk içerisinde yürütülüyor olması öğrencide “Beni hedeflerime ulaştıracak yerdeyim.” algısını oluşturur. Bu algı, bizim için başarının ilk basamağıdır.

Başkent Kazanım olarak vizyonumuz , Öğrencilerimizi; evrensel değerleri benimsemiş, özgür, sorumluluk sahibi, açık
fikirli, duyarlı, yaratıcı, sorgulayan ve özyönetim becerilerine sahip bireyler olarak sınavlara ve hedeflerine hazırlamaktır.

Başkent Kazanım olarak bugüne dek hem etik değerlere bağlı kalıp hem de akademik başarı getirecek yeterliliği göstermek bizi öğrencilerimizin ve velilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştırdı. Bu güvene layık olmaya çalışıyoruz ve olmaya da devam edeceğiz.

Yarınlar için umutlu ve mutlu kalın.

Hakkımızda

Cemal YALÇIN, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliğinden mezun oldu. 1994 itibariyle Ankara’da farklı dershanelerde matematik öğretmenliği, zümre başkanlığı ve yazarlık yaptı. Ankara’nın birçok önemli yayınevinin yaprak testlerini, deneme sınavlarını, üniversiteye hazırlık dergilerini ve soru bankalarını hazırladı.
Özel eğitim sektöründe çeyrek asır tecrübeye sahip olan Cemal YALÇIN uzun yıllardır matematik özel dersleri vermekte ayrıca öğrenci koçluğu ve danışmanlığı da yapmaktadır.
Cemal YALÇIN başarının anahtarının takım çalışması ve tecrübe olduğu felsefesine sahiptir. Bu felsefe gereğince tecrübeleri sonucunda başarılarını test ettiği alanında uzman öğretmenlerle çalışmaktadır. Öğretmenlerimiz yüz yüze görüşmeler ve uzun süren değerlendirme süreçleriyle Başkent Kazanım ailesine dahil olmaktadır. Bu çerçevede Başkent Kazanım’ın öğrencileri güvenilir, başarısı ve tecrübesi sınav başarılarımızla tescillenmiş geniş bir öğretmen kadrosu ile beraber hedeflerine yürümektedir.

Cemal YALÇIN halen Kurucusu ve sahibi olduğu Başkent Kazanım‘ın derslerini ve yöneticiliğini yürütmektedir.

Cemal YALÇIN
Kurucu/ Matematik Öğretmeni

BİLGİ ALIN

WhatsApp WhatsApp